Jump to content

Wybierz dobry telewizor


nolodradru
 Share

You are about to reply to a thread that has been inactive for 3884 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Recommended Posts


W dzisiejszych czasach eurortv każdy w domu ma co najmniej jeden telewizor, o czym kiedyś było raczej można pomarzyć. Jeszcze kilkanaście lat temu istniał niesamowity problem aby dostać jakikolwiek sprzęt, teraz natomiast jest taki wybór, że nie wiemy na co się zdecydować. Dlatego też warto przeczytać kilka artykułów, w których zostaniemy naprowadzeni, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru telewizora do naszego domu czy mieszkania, aby oglądanie filmów sprawiało uciechę naszym oczom.
Przede wszystkim na samym początku musimy określić swój budżet jaki możemy przeznaczyć na takiego typu zakup. Coraz częściej kusimy się na kupno telewizorów LCD oraz plazmowych, które posiadają nie dość że duże ekrany to również dobrą jakość obrazu. Na pewno odznaczają się one wadami, ale dla oka zwykłego użytkownika nie będą one dostrzegalne. Dobrą radą jest również szukanie sprzętu firmowego, np. firmy LG, Panasonic czy Toshiba, czyli innymi słowami - omijaj urządzenia bezfirmowe, które większe markety bardzo często oferują klientom, a są raczej bublami o bardzo niskiej jakości.
Telewizory CTR powoli odchodzą raczej w niepamięć, jednak nadal rzesza ludzi korzystających z tego typu odbiorników jest wysoka. Są one przede wszystkim niedrogie, jak również naprawa ich jest nie jest bardzo kosztowna. Jedyna wadą są rozmiary takiego urządzenia oraz mniejsza jakość oglądanego obrazu. Jeśli mimo wszystko model CTR spełnia nasze niezbyt wygórowane wymagania, bardzo polecamy jego kupno.
Jeśli jesteśmy niezdecydowani na żaden z powyższych modeli, ponieważ jesteśmy wymagającymi klientami, polecamy modele bardziej wyrafinowane pod względem technicznym a co za tym idzie, zdecydowanie droższe. Jeśli jednak tak nie jest, na pewno zdecydujemy się na kupno któregoś z modeli LCD lub plazmowego, czy chociażby CTR, aby być na bieżąco z różnymi informacjami na świecie. Najczęściej będzie tak, że wytypowane przez nas modele będą znacznie przekraczały nasz budżet i wtedy wybierzemy nieco tańszy, który nie do końca spełnia nasze oczekiwania, ale co do jednego możemy być pewni – telewizja daje nam okno na świat, bez względu na to, jaki model wybierzemy.

Link to comment
Share on other sites

You are about to reply to a thread that has been inactive for 3884 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...