Reply
Recognized Resident

Kasma sorunu.. ( Problem a lag )

Bilgisayarım çok iyi olmasına rağmen fena halde kasıyor,neden böyle ? Oyun oynanmıyor yani,birileri yetkililere bildirmeli..

İ have too lag but my pc very good.and my internet speed 10mb ..Why i have lag ? All turkey users have this problem..We need help ..

Honored Resident

Re: Kasma sorunu.. ( Problem a lag )

Reply to ArnieNiro - view message

Selamlar Kasma sorunu için öncelikle ;

Pc nin özelliklerini verseydin daha rahat ve hızlı cevaplar alabilirdin.

Pc / Laptop farklı oluyor çünkü ne kadarda olsa bi laptop un sogutucusu masaüstü gibi deil.

yani ne kadar iyi olursa belli bir zamandan sonra laptoptan gerekli verimi alamıyorsun ( benim 4. makina)

sana tavsiyem,

laptop icin ; altına sogutucu koy ve 4 saatten fazla acık bırakma gittikçe verim düser, onun dısında oyuna gırdıgınde ctrl+p den grafik kısmına gelerek çözünürlügü 2. seviyeye çekmen olucaktır. 

Pc için ; sadece ctrl+p den grafik ayarlarını duzeltmen yeterlı olucaktır. Basit birsey ama cok fark edıyor 

Daha detaylı bilgi alabılmek icin daha detaylı bi cevap yazabılırsın iyi gunler 

Sim DesiGn-------------------!

Sim DesiGn-------------------!
Resident

Reply to simtiki Lisa - view message

Benim de entergre ekran kartım çalışıyor sürekli bir türlü normal ekran kartım olan nvidia gt555m e geçiş yapamıyorum. Fikri olan ? 

Registered: ‎05-18-2012

Bu senin pc yapılandırma neden olabilir

"Don't walk in front of me, I may not follow.
Don't walk behind me, I may not lead.
Walk beside me and be my friend."
Resident

Arkadaslar merhaba, bu oyun icin pc aldım. 

http://www.hepsiburada.com/asus-n551jw-cn360t-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-16gb-1tb-24gb-ssd-1...

Bilgisayarim bu, guclu bir pc oldugunu dusunuyorum, oyuna da yeni girdim yeni bir karakterle ama bu nasil bir kasmak. Nasıl bir agır, yurumek istedigim yere tikliyorum 1 dk kadar sonra algilayip yuruyor vs vs. Bir de yeri degil ama ben ne yapiyorum bu oyunda, yani simdiyi dusunelim ornegin, bir adadayim sadece, her tarafım deniz, tek tuk insanlar.. ee? Smiley Happy