Jump to content

istanbullet

Resident
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About istanbullet

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SecondLife'ta SATIN ALMA yok, KİRALAMA var. Her arazinin obje koyma (prim) kapasitesi var. Oyun içindeyken CTRL+F ile arama penceresini aç "estate" diye arat, karşına bir çok kiralayan mağaza çıkacaktır. (Anshex, DreamSeeker, AMEstate, Zoha gibi). Bir çoğunun oyun içi mağazası veya web sitesi olur. Genelde Kira kutuları kiraladığın arazinin köşesinde veya kiraladığın mağazada olur. Ortalama; 1024 sqm(m2) = 300 L$ / haftalık 2048 sqm(m2) = 600 L$ / haftalık 4096 sqm(m2) = 1000-1200 L$ / haftalık
 2. Selam, girmeye çalıştığında karşılaştığın mesajı paylaşırsan belki daha net cevap bulabilirsin sorununa... Güncel dediğin ödeme yöntemi ile linden alabiliyor musun şu an mesela?
 3. - oyunun içinde CTRL+F yapıp arama penceresini aç ve PLACES kısmında turkiye yazarak arama yap. Türk mekânlarını orada göreceksin. - CTRL+P yaparak AYARLAR penceresini açarsın ve GRAFİK AYARLARI kısmından orta seviyeler veya bir alt seviyeleri seçersen daha rahat oynarsın. Forumun TÜRKÇE kısmı pek aktif değil, oyun içerisinde türk mekânlarını bulabilirsen orada daha kolay yardım bulabilirsin
 4. hayır alamazsın. duyduğum ve bildiğim kadarıyla ininal kart ile artık linden alınamıyor.
 5. Tabi ben bakkal işletiyorum , bekliyordum girişimcileri öğreteyim de yanıma bakkal dükkanı açsın , müşterileri paylaşalım diye
 6. ekranında boş bir yere sağ tıkla > NVIDIA ayarlarına gir > Yüksek Performanslı Grafik işlemciyi seç > kaydet çık.
 7. arkadaşlar önce Allah aşkına bir kursa gidin de tasarımı öğrenin, ondan sonra secondlife veya benzeri platformlar için çalışmayı düşünün.
 8. internet alışverişine açık olduğundan emin olun, gerekirse ininal'ı arayıp bilgi alın. "Online oyunlarda kredi satın alamıyorum, neden?" diye sorarsanız daha net cevap verirler.
 9. "Best rate buy " da yazan o süre TAHMİNİ, iptal edebilirsin.
 10. bir sonraki açtığın konuda birkaç şey sordum, linden alınabiliyor sorun yok senin kartın ne, internet alışverişine açık mı? bunları öğren önce
 11. kartın MASTER mı VISA mı? internet alışverişine açık olduğundan emin misin? "Online oyunlarda kredi alamıyorum" diyerek banka ile görüştün mü? vs. vs.
 12. off tarih baya eski, umarım hâlâ aynı sorunu yaşamıyorsundur :). halledemediysen inworld'de iletişime geçebiliriz. nick'im istanbullet.
 13. Eşyalarını açabilmen için bulunduğun mekânda ürünü yere bırakabilme yetkisi (yani rezz yetkisi) açık olması lazım. Sandbox olarak adlandırılan mekânlarda ürünü yere bırakarak ürününü açabilirsin. arama kısmına sandbox yazıp arat. orada gidip bu işlemi yap.
 14. bildiğim kadarıyla maalesef temizlemenin yolu yok
 15. Gozde, girisimlerin guzel ama daha cok calismalisin. Diger vblog'lara bakmani tavsiye ederim.
×
×
 • Create New...