Sign in to follow this  
ArnieNiro

Kasma sorunu.. ( Problem a lag )

Recommended Posts

Bilgisayarım çok iyi olmasına rağmen fena halde kasıyor,neden böyle ? Oyun oynanmıyor yani,birileri yetkililere bildirmeli..

İ have too lag but my pc very good.and my internet speed 10mb ..Why i have lag ? All turkey users have this problem..We need help ..

Selamlar Kasma sorunu için öncelikle ;

Pc nin özelliklerini verseydin daha rahat ve hızlı cevaplar alabilirdin.

Pc / Laptop farklı oluyor çünkü ne kadarda olsa bi laptop un sogutucusu masaüstü gibi deil.

yani ne kadar iyi olursa belli bir zamandan sonra laptoptan gerekli verimi alamıyorsun ( benim 4. makina)

sana tavsiyem,

laptop icin ; altına sogutucu koy ve 4 saatten fazla acık bırakma gittikçe verim düser, onun dısında oyuna gırdıgınde ctrl+p den grafik kısmına gelerek çözünürlügü 2. seviyeye çekmen olucaktır. 

Pc için ; sadece ctrl+p den grafik ayarlarını duzeltmen yeterlı olucaktır. Basit birsey ama cok fark edıyor 

Daha detaylı bilgi alabılmek icin daha detaylı bi cevap yazabılırsın iyi gunler 

Sim DesiGn-------------------!

Benim de entergre ekran kartım çalışıyor sürekli bir türlü normal ekran kartım olan nvidia gt555m e geçiş yapamıyorum. Fikri olan ? 

Arkadaslar merhaba, bu oyun icin pc aldım. 

http://www.hepsiburada.com/asus-n551jw-cn360t-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-16gb-1tb-24gb-ssd-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601851

Bilgisayarim bu, guclu bir pc oldugunu dusunuyorum, oyuna da yeni girdim yeni bir karakterle ama bu nasil bir kasmak. Nasıl bir agır, yurumek istedigim yere tikliyorum 1 dk kadar sonra algilayip yuruyor vs vs. Bir de yeri degil ama ben ne yapiyorum bu oyunda, yani simdiyi dusunelim ornegin, bir adadayim sadece, her tarafım deniz, tek tuk insanlar.. ee? :)

On 15.01.2016 at 7:35 PM, Aishunn said:

Arkadaslar merhaba, bu oyun icin pc aldım. 

http://www.hepsiburada.com/asus-n551jw-cn360t-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-16gb-1tb-24gb-ssd-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601851

Bilgisayarim bu, guclu bir pc oldugunu dusunuyorum, oyuna da yeni girdim yeni bir karakterle ama bu nasil bir kasmak. Nasıl bir agır, yurumek istedigim yere tikliyorum 1 dk kadar sonra algilayip yuruyor vs vs. Bir de yeri degil ama ben ne yapiyorum bu oyunda, yani simdiyi dusunelim ornegin, bir adadayim sadece, her tarafım deniz, tek tuk insanlar.. ee? :)

Selam ne oldu kasma bitti mi 

acaba second life mac ile oynanabiliyor mu sorunlar oluyormuş benim son aldığım pc lerde hiç oynayamadım yüksek grafikli olduğu halde second life sorun var galiba çok oldu oyuna girmeyeli 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this