Jump to content

Diablica

Resident
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Diablica

 • Rank
  Newbie
 1. Hello i would like to buy a premium account or just L$, the problem is i don't have any credit or debet card. Just a account at Paypal to make transfers. Is there a option to be able to make purchase just be PayPal without having a credit card ?
 2. Witam, miałam dłuższą przerwe od sl'a i niedawno postanowiłam wrócić, a w związku z tym reotworzyć mój stary sklepik na marketplace. Z powodu zmian z magic boxem, i nowej formy wrzucania produktów na mp, zrobiłam tak jak było pokazane na tutorialu ( http://www.youtube.com/watch?v=cgRtCAMyWDI ) Problem w tym ze wrzucone rzeczy cały czas pokazują się jako nie aktywne i przy próbie zmiany na aktywne dostaje jedynie komunikat : " Product state not changed: Current state cannot transition via "list" " Ktoś miał podobny problem, bądź zna rozwiązenie ?
 3. Witam, miałam dłuższą przerwe od sl'a i niedawno postanowiłam wrócić, a w związku z tym reotworzyć mój stary sklepik na marketplace. Z powodu zmian z magic boxem, i nowej formy wrzucania produktów na mp, zrobiłam tak jak było pokazane na tutorialu ( http://www.youtube.com/watch?v=cgRtCAMyWDI ) Problem w tym ze wrzucone rzeczy cały czas pokazują się jako nie aktywne i przy próbie zmiany na aktywne dostaje jedynie komunikat : " Product state not changed: Current state cannot transition via "list" " Ktoś miał podobny problem, bądź zna rozwiązenie ?
×
×
 • Create New...