Jump to content

Identity Euler

Resident
 • Content Count

  487
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Excellent

About Identity Euler

 • Rank
  Advanced Member
 1. Od spotkań tego typu oczekuje się, że umożliwią realizację wykładu/szkoleń/lekcji w obecności ludzi znajdujących się w różnych miejscach w świecie rzeczywistym. Walory świata wirtualnego: latanie, wygląd awatara etc to sprawa drugorzędna. Uczestnicy mogą się nimi cieszyć w pełni po zajęciach.
 2. Thank you for answer. 2.59 just showed many errors and doesn't show any faces at all any longer. In case of 2.63a I still can't upload rigged avatar with texture. I will wait for 2.64.
 3. Hi I uploaded rigged avatar that I made. It has texture in Blender and I uploaded not rigged mesh with texture to SL. I can't upload textured rigged mesh. I use Blender 2.62 and official client 3.3.2. Is there any bug or I do something wrong?
 4. I have exactly the same issue while dowloading rigged basic female avatar collada file exported from Blender. I use the option for Second Life while exporting in Blender. I have a look at the tutorial and I wonder what may be the cause, but I can't find the solution. I am beginner in rigged mesh. I use Blender 2.63 and official viewer 3.3.2. Edit The same problem with Blender 2.62. I tick 'Export for Second Life'. Edit It was the file issue in my case. Try the files from: http://blog.machinimatrix.org/avatar-workbench/.
 5. Zakończyła się kolejna edycja Kafeterii edukacyjnej dla licealistów. Część wykładów była przeprowadzona w SL. Tutaj można obejrzeć tegoroczne podsumowanie.
 6. Witaj Nie podałaś rodzaju karty, więc trudno sprecyzować przyczynę. Wypłacać możesz przez dowolnego uznanego przez LL pośrednika. Jednak prawdopodobnie jeśli nie masz pozytywnego Risk Api mogą oni odmówić.
 7. Nie zapowiada się na powrót: http://community.secondlife.com/t5/Your-Avatar/Update-Last-Names-Roundtable/td-p/1409403
 8. Witaj, Widzę, że Rolig już Tobie odpowiedziała tutaj: http://community.secondlife.com/t5/Linden-Dollars-L/How-do-I-cash-out-lindens-to-rl-bank-account/qaq-p/1377923. Dodam, że wskazany pośrednik nie jest jednym i za żadnego pośrednika Linden Lab nie ręczy. Są pośrednicy z różnych krajów, w tym z Polski też (co ma znaczenie dla kosztów transakcji). Najpewniejszym jednak sposobem jest wypłacenie środków przez PayPal. Edit: Może trochę już historyczna ale częsciowo aktualna lista pośredników: http://wiki.secondlife.com/wiki/Archive/Third_Party_Linden_Dollar_Exchanges
 9. Warto dodać w ogłoszeniu slurl do miejsca.
 10. Zajęcia będą kontynuuowana w szkole Happy Hippo.
 11. Problem z samouczkami w języku polskim wynika z tego, że meshe w SL to nowość i dodatkowo ciągle zachodzą zmiany. Jest dobra motywacja do nauki angielskiego a bardzo przejrzyste samouczki są na http://blog.machinimatrix.org/3d-creation/blender-meshes-trail/.
 12. Można zgłaszać polskie miejsca do Destination Guide. Lista miejsc widoczna jest tutaj: http://secondlife.com/destinations/international/polish Jeśli nie ma tam miejsca, które lubisz i uważasz za warte polecenia poproś właściciela aby je zgłosił.
 13. Niedługo kolejna konferencja VWBPE. Więcej informacji: http://www.vwbpe.org/. Propozycje wystąpień można zgłaszać od 19.09, rejestracja jest od 01.10. Spotkania będą odbywały się w Second Life Main Venue, SO3D OpenSim, Reaction Grid OpenSim. Dla nauczycieli jest to okazja do prezentacji swojej działalności, podzielenia się doświadczeniami i spotkania zainteresowanych tematem edukacji w rzeczywistości wirtualnej z całego świata.
×
×
 • Create New...