Jump to content

nie moge dodac karty do lindex :/


01 Hifeng
 Share

You are about to reply to a thread that has been inactive for 4384 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Recommended Posts

Chcialam kupic odrobine lindenow na lindex zeby podniesc swoje limity kupowania i sprzedazy. Przy zakupie jest miejsce dodaj paypal i dodaj karte, klikam dodaj karte, wypelniam a tam nie ma przycisku wyslij :/. Jak mam ja niby dodac? Probowalam na kilku przegladarkach.

Link to comment
Share on other sites

Udalo mi sie znalezc przycisk, ktory, uwaga - jest NIEWIDZIALNY (grafika sie nie wczytuje, lol). No i submit a tu Status: Sorry, your payment failed. No nie mozliwe, ta karta WSZEDZIE mi dziala za granica, co jest. Domeny nia kupowalam od amerykanow.

 

edit:

A nie da sie wyciagac przez virwox albo podex bez zwiekszenia limitow na lindex? Nie zablokuje mi jak bede chciala 'przelac' na ktorys z tych serwisow?

Link to comment
Share on other sites

Zalóź konto na PayPal, zweryfikuj je swoja kartą, a na koniec podłącz je pod SL. PayPal'owi łatwiej przychodzi zweryfikowanie karty niż Linden Lab.

"A nie da sie wyciagac przez virwox albo podex bez zwiekszenia limitow na lindex. Nie zablokuje mi jak bede chciala 'przelac' na ktorys z tych serwisow?"

Nie bardzo rozumiem - co znaczy 'wyciągnąć". Jeżeli miałaś na myśli zamianę LS na relane pieniądze to możesz to śmiało robić przez dowolne serwisy, a nawet sama sprzedawać innym osobom. W żaden sposób nie wpłynie to na twoje limity na LindeX. I nikt ci nieczego nie zablokuje, o ile zdobyłas LS legalnie.

Link to comment
Share on other sites

You are about to reply to a thread that has been inactive for 4384 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...