Jump to content
Sign in to follow this  
01 Hifeng

nie moge dodac karty do lindex :/

Recommended Posts

Chcialam kupic odrobine lindenow na lindex zeby podniesc swoje limity kupowania i sprzedazy. Przy zakupie jest miejsce dodaj paypal i dodaj karte, klikam dodaj karte, wypelniam a tam nie ma przycisku wyslij :/. Jak mam ja niby dodac? Probowalam na kilku przegladarkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udalo mi sie znalezc przycisk, ktory, uwaga - jest NIEWIDZIALNY (grafika sie nie wczytuje, lol). No i submit a tu Status: Sorry, your payment failed. No nie mozliwe, ta karta WSZEDZIE mi dziala za granica, co jest. Domeny nia kupowalam od amerykanow.

 

edit:

A nie da sie wyciagac przez virwox albo podex bez zwiekszenia limitow na lindex? Nie zablokuje mi jak bede chciala 'przelac' na ktorys z tych serwisow?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj

Nie podałaś rodzaju karty, więc trudno sprecyzować przyczynę.

Wypłacać możesz przez dowolnego uznanego przez LL pośrednika. Jednak prawdopodobnie jeśli nie masz pozytywnego Risk Api mogą oni odmówić.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalóź konto na PayPal, zweryfikuj je swoja kartą, a na koniec podłącz je pod SL. PayPal'owi łatwiej przychodzi zweryfikowanie karty niż Linden Lab.

"A nie da sie wyciagac przez virwox albo podex bez zwiekszenia limitow na lindex. Nie zablokuje mi jak bede chciala 'przelac' na ktorys z tych serwisow?"

Nie bardzo rozumiem - co znaczy 'wyciągnąć". Jeżeli miałaś na myśli zamianę LS na relane pieniądze to możesz to śmiało robić przez dowolne serwisy, a nawet sama sprzedawać innym osobom. W żaden sposób nie wpłynie to na twoje limity na LindeX. I nikt ci nieczego nie zablokuje, o ile zdobyłas LS legalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...