Jump to content

Niektóre możliwości konsoli Nintendo 3DS


stephogach
 Share

You are about to reply to a thread that has been inactive for 3888 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Recommended Posts


Jeśli nigdy nie słyszałeś o nowoczesnych konsolach, takich jak na przykład Nintendo 3DS, warto chociaż w niewielkim stopniu zaznajomić się z tym tematem. Konsola jest niezwykle ciekawa i odznacza się wybitną technologią obrazu trójwymiarowego.
Konsole bardzo często kojarzą się nam z zabawką. Po części możemy się z tym zdaniem zgodzić, jednak nie całkowicie, szczególnie kiedy mowa o modelu Nintendo 3DS. To rozbudowany rodzaj urządzenia, który gwarantuje nam nie tylko dobrą zabawę podczas grania, ale daje agd i rtv nam również możliwość robienia niezłych zdjęć, słuchania muzyki, robienia notatek, ustawiania wydarzeń przypominających o ich istnieniu, a przede wszystkim korzystania z przeglądarki internetowej kiedy i gdzie chcemy. Powiedzmy może kilka słów na temat ostatniej z przydatnych funkcji w tej oto konsoli.
Komunikowanie się z internetem jest możliwe za pomocą modułu Wi-Fi. W tym urządzeniu nie powinien występować żaden problem, jeśli chodzi o zasięg sieci bezprzewodowej, ponieważ może być znacznie lepszy niż w niektórych telefonach komórkowych.  Jednak niestety producenci jak na razie w niskim stopniu zainteresowali się tym faktem i w związku tym oferują nam niewielkie możliwości programowe i ogólnie aplikacyjne. Nie istnieje nawet ani jeden system związany z sieciami społecznościowymi, do których ludzie bardzo się przyzwyczaili.
Wracając do tematu przeglądarki, znajdującej się w takich konsolach – nie zachwyca nas raczej swoim powolnym działaniem i przypomina nam swoim wyglądem niedopracowaną aplikację sprzed kilku lat. Oczywiście nie robi to nam problemu, kiedy potrzebujemy sprawdzenia kilku informacji w sieci.
Niestety bateria w Nintendo 3DS przegrywa ze wszystkimi typami, jakie tylko mogą występować w różnego tego typu urządzeniach. Akumulatorek znajdujący się w nim daje nam tylko możliwość korzystania z Nintendo na maksymalnie trzy godziny.
Jak widzisz, każdego urządzenie zawiera zarówno wady jak i zalety. Jednak przy tak bardzo rozwiniętej technologii, jaką jest Nintendo 3DS, zalety ukrywają minimalne wady i niedopracowania ze strony producentów, którzy z pewnością w ciągu najbliższych kilku lat doprowadzą działanie ich po prostu do perfekcji.

Link to comment
Share on other sites

You are about to reply to a thread that has been inactive for 3888 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...