Jump to content
Sign in to follow this  
Identity Euler

Zajęcia z budowania, skryptowania ...

Recommended Posts

Zachęcam do umieszczania tutaj informacji o prowadzonych zajęciach w języku polskim.

Jeśli znany jest język angielski polecam poszukiwanie spotkań w "Events" tutaj. Najbardziej znane są NCI i Builders Brewery. Zajęcia są darmowe ale jeśli się podobają można nagrodzić nauczyciela tipem. Zwyczajowo uczniowie płacą L$ ale nie jest to wymagane, tym bardziej od nowych Rezydentów.

Zajęcia prowadzone są z zakresu różnych tematów: budowania, skrytowania, korzystania z programów graficznych (gimp, photoshop etc), radzenia sobie z ao, obsługi interfejsu, zarządzania posiadłościami i na wiele innych tematów.

 

Ze swojej strony zapraszam na podstawy skryptowania w języku polskim w piątki o godz. 23.00, które odbywają się tutaj. Są to zajęcia wyłącznie dla początkujących. Chętne osoby proszę o upewnienie się wcześniej, że zajęcia w danym tygodniu są, odszukując je w Events pod hasłem - *CrEaTiViTy* - Skryptowanie dla początkujących.

Jeśli ktoś chciałby zostać nauczycielem zapraszam. Jest to wolontariat, ponieważ 100 L$ oferowanych to raczej symboliczna kwota. Wymagana jest słowność, samodzielność oraz kultura. W sprawie nauczania można się kontaktować z Identity Euler.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferta zajeć w *CrEaTiViTy* została poszerzona. Bieżące informacje o spotkaniach można uzyskać korzystając z opcji Szukaj/Search lub z Kalendarza. Więcej informacji o Kalendarzu tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×