Jump to content
Sign in to follow this  
Identity Euler

Zajęcia z budowania, skryptowania ...

Recommended Posts

Zachęcam do umieszczania tutaj informacji o prowadzonych zajęciach w języku polskim.

Jeśli znany jest język angielski polecam poszukiwanie spotkań w "Events" tutaj. Najbardziej znane są NCI i Builders Brewery. Zajęcia są darmowe ale jeśli się podobają można nagrodzić nauczyciela tipem. Zwyczajowo uczniowie płacą L$ ale nie jest to wymagane, tym bardziej od nowych Rezydentów.

Zajęcia prowadzone są z zakresu różnych tematów: budowania, skrytowania, korzystania z programów graficznych (gimp, photoshop etc), radzenia sobie z ao, obsługi interfejsu, zarządzania posiadłościami i na wiele innych tematów.

 

Ze swojej strony zapraszam na podstawy skryptowania w języku polskim w piątki o godz. 23.00, które odbywają się tutaj. Są to zajęcia wyłącznie dla początkujących. Chętne osoby proszę o upewnienie się wcześniej, że zajęcia w danym tygodniu są, odszukując je w Events pod hasłem - *CrEaTiViTy* - Skryptowanie dla początkujących.

Jeśli ktoś chciałby zostać nauczycielem zapraszam. Jest to wolontariat, ponieważ 100 L$ oferowanych to raczej symboliczna kwota. Wymagana jest słowność, samodzielność oraz kultura. W sprawie nauczania można się kontaktować z Identity Euler.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferta zajeć w *CrEaTiViTy* została poszerzona. Bieżące informacje o spotkaniach można uzyskać korzystając z opcji Szukaj/Search lub z Kalendarza. Więcej informacji o Kalendarzu tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...