Jump to content

Witajcie


Identity Euler
 Share

You are about to reply to a thread that has been inactive for 4619 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Recommended Posts

M w ikonce nie oznacza moderowania. :) Nie, na szczęście nie! Na forum są moderatorzy oraz pracownicy Linden Lab. Tylko oni mogą moderować. Dam informacje dotyczące spraw administracyjnych forum w osobnym wątku aby nie było niejasności.

Forum powstało dzięki Noelle i Lexie Linden. Także podziękowania można kierować do nich. :) 

Edit

Jak już się troszke porozglądacie i zadomowicie śmiało zakładajcie tematy. Troszkę się rozpisałam aby dać podstawy na początek. Zachęcam do czynnego udziału w forum.:womanvery-happy: 

 

PS Aby rozpocząć temat należy kliknąć zielony przycisk z napisem "Start a Thread".  

Link to comment
Share on other sites

Podobnie jak Jacek witam się z nieśmiałością pewną taką. Nie dlatego, że to lindenowskie forum, a dlatego, że to forum polskie.

Mam bowiem głębokie pzreświadczenie, że fora wszelkie to szatańska pułapka zastawiona na Polaków. (Inne nacje też w nią wpadają, ale - mam wrażenie - nie aż tak jak my.)

Czy to forum poważnej polskiej gazety, czy polskie forum hodowców królików, nie dość, że ściągają wszelkiej maści oszołomów, to - co gorsza - sprawiają, że nawet rozsądni ludzie dostają jakiegoś małpiego rozumu, popadają w dziwną agresję, zacietrzewienie albo też samouwielbienie, i duby smalone wypisują.

W najlepszym zaś razie piszą jakieśtam ple ple, bla bla - byle tylko coś napisać. Co i ja niniejszym czynię:

Ple, ple. Bla, bla. Dzień dobry :smileywink:

Link to comment
Share on other sites

You are about to reply to a thread that has been inactive for 4619 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...