Jump to content
Sign in to follow this  
Identity Euler

Witajcie

Recommended Posts

Z lekka niesmialoscia, bo to wszak lindenowskie forum... tez sie witam.

Czy  dostep do forum maja wszyscy, czy trzeba miec podlaczona karte pod konto? Kiedys karta byla wymagana:(

Witam witających się. :) Miło widzieć powiększające sie grono!

Jacku z tego co mi wiadomo nie ma warunków, które trzeba spełniać aby dołączyć do forum, oczywiście poza domyślną akceptacją regulaminu i zarejestrowanym kontem. ;) 

ja tez chetnie witam wszystkich na tym forum ;) 

bedzie nas duzo?

i oferuje pomoc ( w miare skromnych mozliwosci nowym) bim bom konec reklamy ;p

Hej

Witam wszystkich na forum :) . Id, gratuluje! Pomysł zrealizowany w 100%. Życzę też wytrwałośći w moderowaniu, bo zgaduję, że tym sie teraz będziesz tu zajmować :)

pozdrawiam

M w ikonce nie oznacza moderowania. :) Nie, na szczęście nie! Na forum są moderatorzy oraz pracownicy Linden Lab. Tylko oni mogą moderować. Dam informacje dotyczące spraw administracyjnych forum w osobnym wątku aby nie było niejasności.

Forum powstało dzięki Noelle i Lexie Linden. Także podziękowania można kierować do nich. :) 

Edit

Jak już się troszke porozglądacie i zadomowicie śmiało zakładajcie tematy. Troszkę się rozpisałam aby dać podstawy na początek. Zachęcam do czynnego udziału w forum.:womanvery-happy: 

PS Aby rozpocząć temat należy kliknąć zielony przycisk z napisem "Start a Thread".  

To i ja się ładnie przywitam.

Cieszę się że możemy i tutaj porozmawiac po polsku. Mam wrażenie że to zdecydowanie ułatwi nowym szukanie odpowiednich informacji.

Pozdrawiam

Podobnie jak Jacek witam się z nieśmiałością pewną taką. Nie dlatego, że to lindenowskie forum, a dlatego, że to forum polskie.

Mam bowiem głębokie pzreświadczenie, że fora wszelkie to szatańska pułapka zastawiona na Polaków. (Inne nacje też w nią wpadają, ale - mam wrażenie - nie aż tak jak my.)

Czy to forum poważnej polskiej gazety, czy polskie forum hodowców królików, nie dość, że ściągają wszelkiej maści oszołomów, to - co gorsza - sprawiają, że nawet rozsądni ludzie dostają jakiegoś małpiego rozumu, popadają w dziwną agresję, zacietrzewienie albo też samouwielbienie, i duby smalone wypisują.

W najlepszym zaś razie piszą jakieśtam ple ple, bla bla - byle tylko coś napisać. Co i ja niniejszym czynię:

Ple, ple. Bla, bla. Dzień dobry :smileywink:

Witaj Lev. :) 

Umieściłam tłumaczenie regulaminu. Oczywiście zachęcam do czytania oryginalnego, ponieważ to oryginalny w języku angielskim jest wiążący. Oryginal i tłumaczenie można znaleźć tutaj.