Jump to content
Sign in to follow this  
StormwindeR

Oyun FPS-Renderlama Problemi Ve Türk bulamıyorum.

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar , oyuna 2011de yurtdısına okudugum zamanlar baslamıstım bi arkadasımın sayesinde . 2 sene oynayıp Türkiyeye geri dönüş yapmıstım haliyle bırakmıstım oyunu. Şimdi tekrardan basladım ve eskiden oynadığım pcye nazaran 10 kat daha hizli bi pcye sahibim. Fakat oyunda 20 fps - 30 fps üzerine cıkamıyorum ve avatarlar mekanlar renderlanmıyor. 

Bilgisayar sistemim : 16 GB RAM , 3GB 384 bit R9 Ekran kartı , i7-4770k işlemci , Windows 10 - ve 25mbit internet hizina sahibim

Ne yaptıysam internette yabancıların sorunları üzerinden yola ciktim hiç türk yorum bulamadım ama bir türlü sorunu halledemedim. 

Extradanda oyunda hiç bir türke rastlamadım türk yeri bulamadım eski landmarklarım suan bombos türklerlede iletişime geçmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygilar.

Edited by StormwindeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

- oyunun içinde CTRL+F yapıp arama penceresini aç ve PLACES kısmında turkiye yazarak arama yap. Türk mekânlarını orada göreceksin.

- CTRL+P yaparak AYARLAR penceresini açarsın ve GRAFİK AYARLARI kısmından orta seviyeler veya bir alt seviyeleri seçersen daha rahat oynarsın.

Forumun TÜRKÇE kısmı pek aktif değil, oyun içerisinde türk mekânlarını bulabilirsen orada daha kolay yardım bulabilirsin

 

Edited by istanbullet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×