Jump to content
Sign in to follow this  
Gozd3

Tasarım Konusunda Yardımcı Olacak Birini Arıyorum

Recommended Posts

Oncelikle herkese merhaba.Uzun zamandır SL'deyim ve birseyler yapmaya,ogrenmeye ve para kazanmaya calısıyorum.Kucuk miktarlarda olsa kendi cabamla birseyler kazandım ancak tabii ki bu yeterli degil.Ben birseyler yapmaya,ogrenmeye calıstıkca onume duvarlar oruluyor.Ne milletimin insanı ne yabancısı hic yardımsever degil.Olay armut pis agzıma dus olayı kesinlikle degil.Kucucuk bir soruya bile cevap vermiyorlar.İyi de sıfır Turkce kaynak birde ustune kimse yardım etmeyince ben nasıl birseyler ogrenecegim?? Evet videolar var ama insanın takıldıgı yerler oluyo.Eminim kimse hic yardım almadan bu isi ogrenmemistir.Ya bir kursuna gitmistir yada bilen biri gostermistir.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslar bana yardımcı olurlarsa cok sevinirim.

Tesekkurler.

Gozd3 Resident

Dedigin cok dogru bende kac gundur aynı durumdan muzdarıpım.

T-shirt tasarlamak istiyorum mesela bunun nasıl yapıldıgını bulmak cok zoruma gidiyor.ingilizcem var ama internette ingilizce kaynaklardan yararlanmak cok zorluyor beni

T shirt yada baska kiyafet tasarimi kolay, Gunumuzde onune gelen kiyafet tasarliyor :) 

Marketplaceten kalip alip icine tasari atiyorlar, cogu hazir texture kullanip kolay yoldan satis yapiyor.

Asıl onemli olan mesh kalıp uretimi yapabilmek Bence ona yonelin..

Bende arastiriyorum

Ben de seninle ayni durumdayim.Benimde İngilizcem var ama benide zorluyor dili teknik oldugu icin.

arkadaşlar önce Allah aşkına bir kursa gidin de tasarımı öğrenin, ondan sonra secondlife veya benzeri platformlar için çalışmayı düşünün.