Jump to content
  • 0

zasto roba koja ima snagu istorisjske prodaje menjstora se brise povucite je u box za ispravku hvala


dirtyhary
 Share

You are about to reply to a thread that has been inactive for 3654 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Question

22.04.2014

Srbija

 

                                 Zasto se rako radi nekima se roba brise trajno a nekima se gleda kroz prste onim koji kradu originalne igre i njihova dela iz poznatih tv PC if]grica zasto se nepovuce ta roba kako smo se dogovorili u box za ispravku nego je vi obrisete da bih favorizaovali vasu robu i onda se cudite zasto ja prosim u sekond lifeu pa vi mi minirate prodaju vi ljude koji me grifuju reklamirate a mene koji sam menager kraljevske kuce ponizavate i brisete svake godine po 100 itema na menstoru trajno zasto pa da bih ubili istoriju prodaje i isnagu prvo ste mi obrisali radnji jer je bila stara i imala moc kad se nesto jednom kupi to je na prvim stranama sad drugacije radite sad obrisete sve sto je lepo i sto ima snagu jer BOZE dragi onda vase ispadne ruzno tonije nimalo lepo ja cu o ovom da izvestim neke koji ce vas nauciti sta je Lepo hvala na brisanju robe i samo ste sebi naskodili vi gubitkom mene gubite jer vas sveokupni Iq nije veci od 0.Da skratim ima dugme povucete robu napisete gde je greska greska se ispravi i idemo dalje more ljudi je otislo iz sekond lifea zato sto ste neposteni i nepravedni i neprofesionalni takav nacin vodi u propasti za 2 godine sekond lifea.Srecno i Bog vas opametio

                                                                                          Bajic Zivko belov

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Dirty Hary,

Pa sad kad si to sa svoje grudi, Imate li stvarni pitanje za nas da vam pomognem? Ako je priznanje bio tvoj potreba, onda ćemo prihvatiti svoj mea culpa. :P

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Well now that you got that off your chest, Do you have an actual question for us to help you with? If confession was your need, then we accept your mea culpa. :P

Link to comment
Share on other sites

You are about to reply to a thread that has been inactive for 3654 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...