• Announcements

    • Xiola Linden

      The New Community Platform   03/21/2017

      We are still working on making adjustments and changes to the new platform. Thanks  to everyone who has been sending in feedback and filing any bugs you've encountered! 
Sign in to follow this  
Followers 0
Identity Euler

Kafeteria edukacyjna 2012

3 posts in this topic

Tak się zastanawiam dlaczego wszystkie takie imprezy zorganizowane są jak w świecie rzeczywistym? Sala wykładowa, uczniowie w ławkach, tablica i nauczyciel przy tablicy itd. Świat SL który miał umożliwić zniesienie ograniczeń ze świata rzeczywistego staje się tylko kalką lub symulatorem świata rzeczywistego. Jako świerzy awatar brałem udział w amerykańskim czy też francuskim szkoleniu i zamiast siedzieć jak wszyscy na poduszkach lewitowałem sobie nad ziemią przecież i tak kamerę miałem ustawioną na to co potrzeba. To zaraz osoba prowadząca naukę kazała mi usiąść pewnie też jakaś nauczycielka w realu:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od spotkań tego typu oczekuje się, że umożliwią realizację wykładu/szkoleń/lekcji w obecności ludzi znajdujących się w różnych miejscach w świecie rzeczywistym. 

Walory świata wirtualnego: latanie, wygląd awatara etc to sprawa drugorzędna. Uczestnicy mogą się nimi cieszyć w pełni po zajęciach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0