Jump to content

Kasma sorunu.. ( Problem a lag )

ArnieNiro
 Share

You are about to reply to a thread that has been inactive for 2258 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Recommended Posts

Bilgisayarım çok iyi olmasına rağmen fena halde kasıyor,neden böyle ? Oyun oynanmıyor yani,birileri yetkililere bildirmeli..

İ have too lag but my pc very good.and my internet speed 10mb ..Why i have lag ? All turkey users have this problem..We need help ..

• 2 weeks later...

Selamlar Kasma sorunu için öncelikle ;

Pc nin özelliklerini verseydin daha rahat ve hızlı cevaplar alabilirdin.

Pc / Laptop farklı oluyor çünkü ne kadarda olsa bi laptop un sogutucusu masaüstü gibi deil.

yani ne kadar iyi olursa belli bir zamandan sonra laptoptan gerekli verimi alamıyorsun ( benim 4. makina)

sana tavsiyem,

laptop icin ; altına sogutucu koy ve 4 saatten fazla acık bırakma gittikçe verim düser, onun dısında oyuna gırdıgınde ctrl+p den grafik kısmına gelerek çözünürlügü 2. seviyeye çekmen olucaktır. 

Pc için ; sadece ctrl+p den grafik ayarlarını duzeltmen yeterlı olucaktır. Basit birsey ama cok fark edıyor 

Daha detaylı bilgi alabılmek icin daha detaylı bi cevap yazabılırsın iyi gunler 

Sim DesiGn-------------------!

• Thanks 1

• 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 years later...

Arkadaslar merhaba, bu oyun icin pc aldım. 

http://www.hepsiburada.com/asus-n551jw-cn360t-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-16gb-1tb-24gb-ssd-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601851

Bilgisayarim bu, guclu bir pc oldugunu dusunuyorum, oyuna da yeni girdim yeni bir karakterle ama bu nasil bir kasmak. Nasıl bir agır, yurumek istedigim yere tikliyorum 1 dk kadar sonra algilayip yuruyor vs vs. Bir de yeri degil ama ben ne yapiyorum bu oyunda, yani simdiyi dusunelim ornegin, bir adadayim sadece, her tarafım deniz, tek tuk insanlar.. ee? :)

• 1 year later...
On 15.01.2016 at 7:35 PM, Aishunn said:

Arkadaslar merhaba, bu oyun icin pc aldım. 

http://www.hepsiburada.com/asus-n551jw-cn360t-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-16gb-1tb-24gb-ssd-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601851

Bilgisayarim bu, guclu bir pc oldugunu dusunuyorum, oyuna da yeni girdim yeni bir karakterle ama bu nasil bir kasmak. Nasıl bir agır, yurumek istedigim yere tikliyorum 1 dk kadar sonra algilayip yuruyor vs vs. Bir de yeri degil ama ben ne yapiyorum bu oyunda, yani simdiyi dusunelim ornegin, bir adadayim sadece, her tarafım deniz, tek tuk insanlar.. ee? :)

Selam ne oldu kasma bitti mi 

• 2 months later...
On 05.02.2012 at 4:19 PM, gmkiio said:

Benim de entergre ekran kartım çalışıyor sürekli bir türlü normal ekran kartım olan nvidia gt555m e geçiş yapamıyorum. Fikri olan ? 

ekranında boş bir yere sağ tıkla > NVIDIA ayarlarına gir > Yüksek Performanslı Grafik işlemciyi seç > kaydet çık.

You are about to reply to a thread that has been inactive for 2258 days.

Please take a moment to consider if this thread is worth bumping.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...